czwartek, 8 października 2015

Las

Największe drzewo posadzone i nawet wyrosło ;) Jakiś czas temu dokończyłam rozpoczęty krzak, zaczęłam wielkie, wielkie drzewo (to drzewo to 1/4 krzyżyków całej pracy :) ), zrobiłam połowę korony, odłożyłam, jak to ja. I drzewo doczekało się wzięcia w podróż do stolicy i kilka godzin w pkp.

I duże drzewo jest.

Tak wygląda w tamborku korona drzewa:A tak rzut oka na całość - nadal z tamborkiem, bo inaczej ilość zagnieceń przekracza wszelkie normy ;)
Praca ta jest wybitnie pracą wyjazdową - prosty wzór, jeden kolor, mały (w miarę - w porównaniu do kolosów). Teraz już drzewa będą mniejsze, to i może częściej prezentacje będą. Jak na razie zrobione jest 60% obrazka.

Przy okazji - blogger dostał trochę na łeb. W firefoxie nie działa dodawanie obrazków, w chrome to samo, w IE niby można, ale nie tak, że się kliknie i jest, o nie nie nie. I też dopiero za którymś razem w łaskawości swojej dodał obrazeczki, paskuda jedna. Po czym zawiesza cały system. Nie wiem, co poczarowali, ale zrobili to źle, oj bardzo źle.

14 komentarzy:

 1. Drzewa rosną ładnie, ale te problemy z blogerem...bardzo nie fajne :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam jeszcze jedną teorię, ale nie do sprawdzenia dzisiaj. Na razie druga notkę opracowuję naokoło. W jednej przeglądarce daje się napisać notce, w drugiej dodać fotki. Potem się dopracuje, jak już będzie zawartość obrazkowa.

   Usuń
 2. fajny obrazeczek,ja chciałabym ten lasek liściasty w zieleniach zrobić i powiesić nad kominkiem tylko narazie nie mam kominka :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjny jest ten Twój las. Ależ on piękny.

  OdpowiedzUsuń
 4. miło wspominam haftowanie lasów Parolina. to prawda, wzór prosty i nie wymaga kto wie jakich fanaberii :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A najważniejsze, że się go fajnie robi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Same przyjemności :) Czego chcieć więcej! Ładnie się prezentuje na lnie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Lasy Parolina haftuje się bardzo przyjemnie - dwa już wyhaftowałam i zaczęłam trzeci.

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajnie przybywa. Ja tez wyszylam ten las na brązowo i z przyjemnością mi sie na niego patrzy! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń